KONST / Litografier / Färglitografi 9399261
nr 939 9261
Färglitografi
Oidentifierad konstnär, signerad, komposition, 64x60
Utrop:
300 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 2 februari 2015
kl 18:21:42
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr